Masintikand

Tikkimismaailm on väga lai, mille tõttu sobib see kõigile, kellele on tähtis kordumatus, omanäolisus ja kvaliteet.

Miks valida masintikand?

Masintikand on kaunis ja vastupidav. Tikandi eeliseks on kulumiskindlus, pesukestvus ja võib julgesti viia ka keemilisse puhastusse.

Tikandite abil on võimalik kaunistada riideid ja kodutekstiile ning muid tekstiilesemeid erinevate piltide, ornamentide, logode, monogrammide ja nimedega.
Masintikandi saab teha nii vanemale kui uuele rõivale.
Rõivastele tikkimine annab kandjale võimaluse eristuda teistest, olla omanäoline. Tikandiga on võimalik peita tekkinud väikesed augud ja plekid. Vanemale kostüümile, pluusile või särgile tikkimisega saab rõivale anda "uut elu" ja värskust.

Tikitud meened ja rõivad on parim kingitus sünnipäeva, lapse sünni, kooli lõpetamise, pulmade puhul. Samuti sobivad tikitud esemed auhindadeks spordivõisltustel ja meeneteks suvepäevadel.
Tikandiga märgime ära äri- ja reklaamrõivaid ning äri-ja reklaamkingitusi firmade logodega.
Tikkida on võimalik otse tootele või pooltoodetele (väljalõigatud detailid). Valmistoodetest sobivad särgid, pusad, seelikud, joped, mantlid, kleidid, kampsunid, töö- ja vabaajarõivad, kodutekstiilid, froteerätikud, voodipesukomplektid jne.

Masintikandi hind

Tikandi hind sõltub tikandi suurusest ja pistete arvust (mida suurem on tikitav pind, seda suurem on pistete arv), kasutatavatest niitidest ja tikandi paigutuses rõivale (kas on vaja ka kergemaid õmblustöid).

Küsi hinnapakkumist, siis saad kõige selgema vastuse. Valikus on väga palju tikandeid.

Firmadele kujuneb toote tükihind logo programmi koostamise hinnast ja väljatikkimise hinnast. Tikkimisfaili tegemiseks on vaja eelnevalt disainitud logo, teksti või pildi olemasolu elektroonilisel kujul. Soovitavad faili formaadid on jpg, pdf ja gif.
Tikkimisfaili tegemise hind sõltub disainitud logo või pildi programmeerimise keerukusest ning sellele kuluvast ajamahust. See on ühekordne tasu. Kordustellimuse puhul, kui ei soovita muudatusi varem tehtud logos, ei lisandu programmi hinda. Tikandiprogrammi koostamisel arvestatakse, et täht või kujutis ei tohi olla väga väike (tähe kõrgus min. 5-6 mm).

Enne tikkimise alustamist kooskõlastame kliendiga täpsed värvid ja logo asukoha tootel.
Tavalisemate fontidega nimede ja nimesiltide valmistamiseks pole vaja teha keerulist tikandprogrammi ja seega programmi maksumust neile lisaks ei tule.

Kasutame ainult kvaliteetseid Madeira tikkimisniite.

Spetsiaalselt disainitud tikandiga ese – meene jääb mälestuseks terveks eluks. Tikkimiseks kasutame Gunold Sulky kvaliteetniite. Värvivalikuga saate tutvuda artiklis tikkimisniidid (lisandub peatselt).

Helista ja räägime lähemalt: 513 4971


Lugupidamisega
Aita Tammekivi